צביעת קירות חיצוניים

שינויי צבע או חוסר הצבע, האם זה הקטע שלכם ?
נקודה היא, שכולם יודעים ששינוי הקירות יכול לתת לקירות שלכם,
פשוט על ידי הרמת פחית צבע ולתקוף אותם.
זה כוחה של שכבת צבע: זה מסדר מחדש את המציאות שלך.
זאת הסיבה שצביעת הקירות פנים היא פרויקט החשוב ביותר בשיפור הביתה.
עבודת צביעה טובה היא יותר מסתם למורח קצת צבע על הקיר .
זה המקום שבו אנחנו צוות FastFix צביעה נכנסים לתמונה במומחיות רבה.

בחירת גוון צבע לקירות חיצוניים
צריך עזרה במציאת הצבע הנכון? פשוט תשאלו אותנו! מומחי הצבע שלנו יכולים לתת לך המון עצות בבחירת גוונים ליצירת מראה המתאים לבית שלך. מדבר איתנו על מצב הרוח אתה רוצה להשיג לחדר מסוים ואנחנו נעבוד בשיתוף פעולה הדוקה עם לך לגרום לזה לקרות.
צוות FastFix צביעה מציעים גם שירות התאמת צבעים. אנחנו לוקחים בחשבון כל ריהוט ועיצוב ומתאימים אותו עם בדיוק את לצבע הנכון כדי ליצור אפקט מתואם מלא ועוצמתי.

בחירת הסוג צבע לקירות חיצוניים
הצבע הטוב ביותר עבור הקירות והתקרות הפנימיים שלך הוא אקריל .
ישנם שלושה סוגים עיקריים של אקריל, כל אחת נותן גימור שונה :

צבע אקריל
צבע אקרילי איכותי על בסיס אמולסיה אקרילית טהורה, מתאים במיוחד לקירות חיצוניים: מעניק הגנה מלאה בפני השפעות האקלים הישראלי ובפני השפעות מלחי בטון עמידות גבוהה במיוחד בתנאי האקלים הישראלי: שומר על הגוון ומראה הקיר לאורך זמן, כושר התחברות מעולה לתשתית, עמיד בפני השפעות מלחי בטון, צבע נושם.

צבע רב גמיש
צבע אקרילי גמיש לציפוי קירות חיצוניים, לשיקום סדקים קיימים ולמניעת היווצרות סדקים חדשים. במרקם חלק.מערכת אקרילית בעלת גמישות גבוהה במיוחד המאפשרת גישור על סדקים נימיים ומבניים עד 2 מ"מ – למערכת רב גמיש כושר התארכות של עד 500% ויכולת התכווצות למידה המקורית, עמידות גבוהה לאורך שנים בפני שחיקה ותנאי מזג אויר קשים. מעניקה הגנה מושלמת לבניין מפני חדירת מים וגזים חומציים התוקפים את מוטות הזיון וכן מגינה מפני עובש ופטריות.

 מאמרים נוספים על צביעת קירות חיצוניים

הניסיון רב השנים של צוות FastFix בתחום השיפוצים הכלליים ובפרט צביעת קירות הבית התכנון הראשוני של הצביעה נעשה עד הפרט הקטן ביותר על מנת להגיע לתוצאה האיכותית והטובה ביותר וכדי שאתם תהיו מרוצים.

צוות FastFix מספק פתרונות מקצועיים ומותאמים לכל לקוח ולכל תקציב,

מעוניינים לצבוע את קירות ביתכם ? צרו קשר עכשיו !!!

FastFix - הנדימן שלכם!
054-7996331