עוד תוצאות

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
post
asakim
Filter by Categories
אוכל ובישול
אירועים
בנייה ונדלן
הום סטיילינג
זירת המומחים
חוק ומשפט
טכנולוגיה
לייף סטייל
לימודים
מידע ומאמרים
מפעלים ותעשייה
ניקיון
עסקים מקומיים
פיננסיים
פרסום עסקים
קהילה
קניות ברשת
רפואה ובריאות
שיפוצים

ייעוץ לפני חקירה - כדי שהיא לא תיגמר רע מבחינתכם!

צוות האתר

חוקרי משטרה הם אנשי מקצוע מנוסים, חכמים וערמומיים. הם אמונים על קריאת הנחקרים, זיהוי נקודות התורפה שלהם והפעלת לחץ במקומות אלה. יש להם יתרון מובנה על פני הנחקרים מפני שמותר להם לשקר, וגם כי כל מי שמגיע לתחנת משטרה נמצא בסטרס מסוים. החוקרים גם יכולים להתיש נחקרים, ולצאת בעצמם להתרעננות, ובחלק מהמקרים הם לא בוחלים באמצעים כדי להשיג את מטרתם. על-מנת לשנות את יחסי הכוחות לטובתכם אתם זקוקים קודם כל למידע, ומי שיודע לספק אותו באופן מיטבי הוא עורך דין פלילי. בעזרת ייעוץ לפני חקירה מעו"ד אלון שליכטר תוכלו להגיע מוכנים לתחנת המשטרה, וגם לצאת ממנה בלי לסבך את עצמכם.

מה כולל ייעוץ לפני חקירה במשטרה?

* מיפוי סיכונים – הצבעה על נקודות תורפה ועל טעויות שעלולות לגבות מכם מחיר יקר.

* פירוט זכויות – הסברים מפורטים לגבי כל הזכויות של נחקרים, כך שתוכלו לעמוד עליהן ולא לאפשר לשוטרים למנוע מכם אותן.

* סקירת תרגילים – חוקרי המשטרה מורשים לשקר לנחקרים וגם להפעיל תרגילים שונים (במגבלות החוק כמובן). בהתאם הייעוץ לקראת החקירה כולל גם סקירה של כל התרגילים האפשריים, כך שתזהו אותם אם הם מופעלים כנגדכם, וכמובן תיזהרו ליפול בהם.

* המלצות ספציפיות – עורך דין פלילי מנוסה מקשיב לכל המידע הרלוונטי בנוגע לאירוע שבגללו מתבצעת החקירה, ומספק המלצות ספציפיות לגבי ההתנהגות במהלך החקירה. בהקשר זה חשוב להדגיש שיש שאלות שכדאי לענות עליהן ושאלות שלאחריהן עדיף לשמור על זכות השתיקה, ולכן חשוב לפנות לקבלת הייעוץ.

יש מי שניצב לצדכם

מעבר לכל התועלות הפרקטיות של ייעוץ לפני חקירה, השירות הזה מספק עוד ערך בעל חשיבות רבה: הידיעה שאתם לא לבד, אלא שיש מי שניצב לצדכם מול מערכת שעלולה להיות נוקשה ואפילו לפעול באופן ספק חוקי כפי שקורה במקרים מסוימים. עו"ד אלון שליכטר מודע לקושי הרגשי שמשחק תפקיד מרכזי לצד הסיכון שבחקירה עצמה, ומעניק בהתאם שירות שהוא גם מקצועי להפליא וגם אישי. כמו כן בא לידי ביטוי הניסיון הרב שלו כעורך דין פלילי, ובפרט בעזרה למי שנמצאים לפני חקירה במשטרה.

שיתוף בפייסבוק
שיתוף בווטסאפ
שיתוף בטלגרם
אימייל

עשוי גם לעניין אותך

פתרונות תקשורת

אם יש לכם עסק, אתם בוודאי מבינים שאחד מהדברים הכי חשובים שיש, זה לדאוג לכך שהתקשורת בעסק תהיה טובה. בימינו אחד מהכלים הכי חשובים שיש

קרא עוד »

הוצאת היתר בניה

כמו בכל מדינה מערבית, מדינת ישראל מפקחת על בניה של מרפסות כדי להבטיח את שלום הדיירים בנכס ואת שלומם של העוברים ושבים. הוצאת היתר בניה

קרא עוד »

בטיחות ובטחון זו הנישה שלנו

אמצעי מיגון שונים אשר הומצאו למניעת מקרי נזק שונים, מאפשרים לשדרג את רמת הבטיחות והביטחון הקיימים במבנה. אחד מאמצעי המיגון הוותיקים בשוק הוא אינטרקום לבית.

קרא עוד »
דילוג לתוכן