עוד תוצאות

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
post
asakim
Filter by Categories
אוכל ובישול
אירועים
בנייה ונדלן
הום סטיילינג
זירת המומחים
חוק ומשפט
טכנולוגיה
לייף סטייל
לימודים
מידע ומאמרים
מפעלים ותעשייה
ניקיון
עסקים מקומיים
פיננסיים
פרסום עסקים
קהילה
קניות ברשת
רפואה ובריאות
שיפוצים

קוויקסטפ Quick-step

צוות האתר

פרקט קוויקסטפ Quick-step הינו קונסטרוקציה המורכבת ממספר שכבות של עץ טבעי. ניתן לטפל במשטח בשכבות של לכה, שמן. בחברת צמרת מרכז הפרקטים המשווק הרשמי תוכלו לבחור את פרקט קוויקסטפ  Quick-stepשיתאים לכל טעם, ולכל עיצוב פנים של חללי הבית.

ממה מורכב פרקט קוויקסטפ Quick-step

פרקט קוויקסטפ Quick-step מיוצר בצורת שכבות בטכנולוגיה מתקדמת וייחודית. השכבה העליונה היא דקורטיבית, היא עשויה מסוגי עץ נבחרים. השכבה התחתונה של לוח הפרקט מורכבת מאשוח או אורן. השימוש בשכבות כולל שכבת העץ הדחוס כשכבה התחתונה מיועד למניעת עיוות של הפרקט במהלך התקנתו. כל שכבות העץ מאונכות זו לזו והדבר מעלה  את החוזק והיציבות של הלוחות. הודות לעיצוב זה פרקט קוויקסטפ Quick-step חסין לשינויים בטמפרטורה ולחות.

ציפוי המגן של לוחות פרקט קוויקסטפ Quick-step

עמידות הפרקט תלויה במידה רבה בציפוי המגן. היצרן הבלגי מציע בחירה בין שתי אפשרויות – לכה או שמן. שני סוגי ציפוי המגן טובים בדרכם שלהם ויש להם יתרונות משלהם:

שמן הוא הציפוי המוכר בו נעשה שימוש במשך שנים להגנה על עץ. ציפוי זה משמש בקולקציית קסטלו. השמן נספג היטב בנקבוביות העץ, ומגן היטב על שינויים במבנה העץ- התכווצות או התרחבות. בחירה טובה לכל מי שמעריך ידידותיות לסביבה.

לכה – מספק הגנה אמינה מפני ספיחת נוזלים ראשונית. החברה משתמשת אך ורק במוצרים ידידותיים לסביבה. את הלכה מורחים על פני השטח במספר שכבות ומייבשים.

סוגים של פרקט קוויקסטפ Quick-step

ניתן להשיג את הקולקציות הבאות של פרקט קוויקסטפ Quick-step

  • אימפראו
  • מסימו
  • קסטלו
  • פאלצו

כמובן שכל הקולקציות לרכישת פרקט קוויקסטפ  Quick-step קיימות בחנות של חברת צמרת מרכז הפרקטים יבואנית פרקטים ומשווקת פרקט קוויק סטפ Quick-step בישראל באולם התצוגה שברחוב החרושת 23 רעננה. בכל שאלה ניתן גם ליצור קשר דרך האתר או בטלפון 09-7445611

שיתוף בפייסבוק
שיתוף בווטסאפ
שיתוף בטלגרם
אימייל

עשוי גם לעניין אותך

דילוג לתוכן