עוד תוצאות

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
post
asakim
Filter by Categories
אוכל ובישול
אירועים
בנייה ונדלן
הום סטיילינג
זירת המומחים
חוק ומשפט
טכנולוגיה
לייף סטייל
לימודים
מידע ומאמרים
מפעלים ותעשייה
ניקיון
עסקים מקומיים
פיננסיים
פרסום עסקים
קהילה
קניות ברשת
רפואה ובריאות
שיפוצים

רוצים לצרוך אנרגיה ירוקה ואתם מתגוררים בבניין? זו לא בעיה

צוות האתר

משום שחברת AF ENERGY היא חברה וותיקה בתחום, אנחנו שומעים לא פעם ולא פעמיים בקשות מלקוחות אשר מעידים על עצמם כי הם מעוניינים לעבור לשימוש בטכנולוגיה ירוקה, אבל הם חוששים משום שהם מתגוררים בבניין משותף. אנחנו כאן כדי להסיר את החששות הללו כמובן וכדי להגיד לכם כי אין לכם שום סיבה להיות מוטרדים מהעניין הזה. במאמר הבא נדבר בהרחבה על כל תהליך ההתקנה והאחזקה של מערכות סולאריות, כמו תהליכים של התקנת עמדת טעינה בבניין משותף ועוד טיפולים נוספים.

המעבר לטכנולוגיה ירוקה בכמה דרכים

כששואלים אותנו איך אפשר לצרוך חשמל באמצעות אנרגיה מתחדשת, אנחנו מצביעים על שתי דרכים מרכזיות לעשות זאת. הדבר הראשון הוא לעבור לשימוש בחשמל המופק מאנרגיה סולארית. עבור מי שלא מכירים את הטכנולוגיה, אנחנו מדברים על שימוש בחשמל שהפיקו אותו מקרני השמש. אבל, כמובן, חשוב לבצע שטיפת מערכת סולארית אחת לפרק זמן מסוים, משום שעם הזמן, הפאנלים מתלכלכים מאבק ומגורמים נוספים, כך שהם עלולים שלא לממש את הפוטנציאל שלהם. דרך נוספת לעבור לשימוש באנרגיה מתחדשת היא על ידי מעבר לרכבים חשמלים. כאלו שלא מפיקים גזים ורעלים בזמן נסיעה, שכן רכב רגיל מונע באמצעות דלק. כמובן, כדי להנות מהנהיגה ברכב מהסוג הזה יש לבצע התקנת עמדת טעינה בבניין משותף.

למה אנחנו זקוקים כדי להתקין את המערכות

אנחנו יכולים לבצע את העבודה בקלות כמעט בכל מקום. מה שאנחנו צריכים זה את הסכמת הדיירים, שני שליש לפחות, בהתאם לחוק. אנחנו כמובן נבצע את העבודה בצורה מסודרת, תוך שאנחנו מקפידים לא לפגוע במערכות הקיימות, אלא רק לשפר את הקיים. בשביל שנוכל להתחיל, אנחנו צריכים את האישורים הדרושים לנו בשביל להבטיח כי הנכס אכן נמצא בבעלותכם. בנוסף, אנחנו דורשים טופס 4, כדי שנוכל לעבוד על פי חוק.

אין סיבה שלא לעבור לעידן החדש

אנחנו כנראה לא צריכים לספר לכם על הנזקים האדירים הנגרמים לעולם משימוש בטכנולוגיות שאינן טכנולוגיות ירוקות. אנחנו חיים בעידן בו על כולנו מוטלת האחריות לעשות את המיטב בשביל לשנות את המציאות בה אנחנו חיים. בעיניים המקצועיות שלנו אין שום תירוץ או סיבה שלא להתקין אצלכם את המערכות המתקדמות עוד היום. לפרטים, אנחנו ממתינים לכם כאן עם הנציגים שלנו, כדי לתת לכם הצעת מחיר אטרקטיבית וכדי לקבל את הפרטים הדרושים לנו בשביל להניע את התהליך.

שיתוף בפייסבוק
שיתוף בווטסאפ
שיתוף בטלגרם
אימייל

עשוי גם לעניין אותך

כך תאתרו צו ירושה

למרבה הצער, המוות הוא בלתי נמנע, ואובדן בן משפחה הוא תמיד חוויה מאתגרת. לצד האבל והצער, עלינו לנווט גם בתהליכים בירוקרטיים בלתי נמנעים. יש חשיבות

קרא עוד »
ביובית בכפר סבא

ביובית בכפר סבא

אחד הדברים הכי מעצבנים שקורים לנו ללא כל הכנה מוקדמת הוא סתימה בביוב. לפתע פתאום אנו שמים לב שהמים באסלה לא יורדים ולעיתים מתחילים גם

קרא עוד »
דילוג לתוכן