עוד תוצאות

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
post
asakim
Filter by Categories
אוכל ובישול
אירועים
בנייה ונדלן
הום סטיילינג
זירת המומחים
חוק ומשפט
טכנולוגיה
לייף סטייל
לימודים
מידע ומאמרים
מפעלים ותעשייה
ניקיון
עסקים מקומיים
פיננסיים
פרסום עסקים
קהילה
קניות ברשת
רפואה ובריאות
שיפוצים

בכל עיר או ישוב שמגיעים אליו או מתגוררים בו אי אפשר שלא לשים לב לכך שהרשות המקומית משקיעה לא מעט מאמצים כדי לדאוג שחזות העיר והרחובות תהיה יפה ונעימה. לשם כך צריך שיהיו בהישג יד לא מעט כלי עבודה וכלי רכב מבצעיים ומקצועיים שאיתם אפשר יהיה לנקות ולדאוג למרחב ציבורי נעים ומזמין. מטאטא כביש הוא כלי עבודה לכל דבר ועניין ואפשר לראות אותו בשימוש רב במרכזי הערים ובריכוזי מגורים של האוכלוסייה. בעזרתו אפשר גם לנקות את הכביש ולהרחיק לכלוכים שעלולים לסכן את נסיעת כלי הרכב וגם לנקות ולשטוף את המדרכות.

המאפיינים והתכונות של מטאטא כביש

כיום יש כמה וכמה סוגים של מטאטא כביש וכל אחד מהם מיועד לשימושים אחרים לרווחת האוכלוסייה. יש כאלה שרק מטאטאים את הלכלוך על הכביש ואוספים לתוך מיכל את הלכלוכים הגדולים יותר שלא רוצים שיישארו על הכביש או המדרכה, יש כאלה שמצוידים גם במיכל מים גדול ובזרנוק שאיתן יכול עובד הניקיון להשפריץ מים ולנקות את המדרכות ועוד. כלל הרכבים מאופיינים בהגה בצד ימים אשר מאפשר לנהג להיצמד למדרכה כדי להגיע גם ללכלוך קשה לגישה וכמובן שכדי להשיג ניקיון מרשים ואיכותי צריך לנסוע ברכבים אלה לאט במיוחד. מי שיוצא מהבית ומוצא את עצמו בעומס תנועה ברחוב בשל רכב ניקוי שנוסע לאט – חייב להתאזר בסבלנות ולהבין שזה לטובת איכות חייו.

החשיבות של שמירה על מרחב מחייה נקי

הנושא של שמירה על הניקיון קשור בכמה וכמה נושאים. ראשית הניקיון מביא איתו גם בריאות – פיזית ונפשית כאחד. אין זה נעים לחיות כאשר יש זבל זרוק ברחוב או שמצטברים עלים יבשים ואבק על הכביש או על המדרכה. בנוסף לכך יש את העניין של בטיחות. לכלוך בהחלט יכול להוות סכנה או מפגע בטיחותי. מטאטא כביש דואג לסלק מהדרך את כל אלה ומאפשר גישה, הליכה ונסיעה בטוחות ונוחות בדרכים.

מג'יק קלין היא חברה מקצועית המספקת שירותי השכרת מטאטאי כביש או לכל גוף או רשות ובכך עוזרת להם לשמור על סביבת חיים נוחה ונעימה.

שיתוף בפייסבוק
שיתוף בווטסאפ
שיתוף בטלגרם
אימייל

עשוי גם לעניין אותך

מתווך דירות בחיפה

אחרי שנים שבהן גרתם באותה דירה שהייתה שייכת לכם, אתם רוצים למכור אותה? רוצים לשפר את הדיור שלכם ולקנות דירה גדולה ורחבה יותר בחיפה? אם

קרא עוד »

לנקות ביעילות ובפשטות

על מנת שתוכלו לנקות ביעילות ובפשטות אחת הדרכים הכי טובות לשטוף מרחבים גדולים, רכבים, משאיות וכו' זה כמובן באמצעות מכונת שטיפה בלחץ אשר הינה בעלת

קרא עוד »
דילוג לתוכן