עוד תוצאות

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
post
asakim
Filter by Categories
אוכל ובישול
אירועים
בנייה ונדלן
הום סטיילינג
זירת המומחים
חוק ומשפט
טכנולוגיה
לייף סטייל
לימודים
מידע ומאמרים
מפעלים ותעשייה
ניקיון
עסקים מקומיים
פיננסיים
פרסום עסקים
קהילה
קניות ברשת
רפואה ובריאות
שיפוצים

הגשת תביעה בגין רשלנות רפואית

צוות האתר

על מנת להבין כיצד מגישים תביעה במקרה של רשלנות רפואית, נבין תחילה מהי משמעות הדבר. משמעות הדבר של רשלנות ככלל הינה שהאדם כלפיו מיוחסת הרשלנות היה מודע למעשים ולנסיבות המזיקים של התנהגותו כלפי האחר, במהלך ביצוע פעולות כלפי אותו אדם. דוגמא פשוטה מהשטח מעולם הרפואה הינה כאשר הרופא מספק למטופל תרופה לא מתאימה אשר מחריפה את מצבו הרפואי, או כאשר היריון מסתיים בהולדת תינוק בעל מומים קשים, שניתן היה לאתר אותם במהלך ביצוע הבדיקות המתאימות במהלך ההריון, אך הרופא המטפל לא אמר לאישה ההרה דבר לגבי כדאיות או אפשרות הביצוע של בדיקות אלו.  ואם אתם שואלים מה עושים במקרים אלו – הרי התשובה היא שהצעד הטוב ביותר לעשות הינו לפנות אל עורך דין רשלנות רפואית. כך למשל תוכלו לפנות אל משרד עורכי הדין בהנהלת עו"ד מאיסה ח'דירי-מסאלחה המייצג תובעים במקרים של רשלנות רפואית אל מול מוסדות הבריאות, רופאים פרטיים וגופים נוספים.

הצעד הראשון בהגשת התביעה

הגשת התביעה בגין רשלנות בתחון הרפואה דורשת ניסיון וידע, מקצועיות, היכרות עם תקדימים משפטיים ועם מבנה המוסדות הסטטוטוריים במדינת ישראל בתחום הבריאות. כמובן שיד ביד עם  ייצוג על ידי עורך דין רשלנות רפואית בצפון הארץ אתם מבצעים את המהלך הטוב ביותר שתוכלו לבצע. קשה מאוד לנווט לבד את הדרך במקרה של רשלנות רפואית עד כדי בלתי אפשרי. לעו"ד עם ניסיון והיכרות בשטח יש יתרונות חשובים כמו חסכון בזמן יקר, הגשת הטפסים באופן המתאים, צירוף חוות הדעת הרפואיות הרלוונטיות ובניית הסיפור המתאים התואם את השתלשלות האירועים הרפואיים של התובע עצמו.

מתי פונים לביטוח לאומי

נדגיש ונאמר כי ההתנהלות ברמת הגשת התביעה בגין רשלנות של טיפול רפואי אינה נעשית אל מול המוסד לביטוח לאומי. תפקידו של  עורך דין לביטוח לאומי הינו לסייע לכם בהגשת תביעות ומיצוי הזכויות אל מול ביטוח לאומי במקרה של תאונת עבודה או נכות כללית. היות ורשלנות רפואית מיוחסת לגורם רפואי ספציפי הרי שהמוסד לביטוח לאומי איננו הכתובת במקרה זה. אבל כן יש להגיש תביעת נכות כללית למשל כלפיו (מצב רפואי שהצטבר בחלוף הזמן ופוגע בכושר העבודה מרף מסויים ומעלה), תביעה לקצבאות ועוד. בצפון הארץ ישנו משרד עורכי הדין בהנהלת עו"ד מאיסה ח'דירי-מסאלחה הפועל בתחום מעל לעשור,  ובמשך 15 שנה צבר ניסיון וידע בטיפול בתביעות משפטיות מורכבות בתחום הרפואה, אל מול המוסד לביטוח לאומי, מקומות עבודה ועוד.

שיתוף בפייסבוק
שיתוף בווטסאפ
שיתוף בטלגרם
אימייל

עשוי גם לעניין אותך

עיצוב פנים מודרני

עיצוב פנים מגיע במגוון סגנונות, החל מהקלילות והיצירתיות של הבוהו שיק והעיצוב התעשייתי, דרך החמימות המגיעה עם עיצובים כפריים וסגנונות פרובנס וכלה בחדשנות של עיצוב

קרא עוד »
התנגדות לצוואה

התנגדות לצוואה

לצערנו אף אדם לא יכול להתחמק מהמוות, ולכן כולנו נחווה ביום מן הימים את הרגע הקשה שבו ניאלץ לאבד אם קרוב לנו. חלק בלתי נפרד

קרא עוד »
דילוג לתוכן