עוד תוצאות

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
post
asakim
Filter by Categories
אוכל ובישול
אירועים
בנייה ונדלן
הום סטיילינג
זירת המומחים
חוק ומשפט
טכנולוגיה
לייף סטייל
לימודים
מידע ומאמרים
מפעלים ותעשייה
ניקיון
עסקים מקומיים
פיננסיים
פרסום עסקים
קהילה
קניות ברשת
רפואה ובריאות
שיפוצים

מי מורשה להתקין דודי שמש?

צוות האתר

התקנת דוד שמש דורשת הכשרה, ניסיון וציוד מקצועי, אין מדובר במשימה פשוטה שמתאימה לכל שיפוצניק. במטרה להבטיח לכלל לקוחותיה התקנה מקצועית ותקנית קבעה חברת כרומגן מתקינים מורשים שרשאים לבצע התקנות ולטפל בתקלות. המתקינים המורשים עברו הכשרה לעבודה עם מוצרי החברה כולל התקנות ותחזוקה. אם אתם מחפשים איש מקצועי שמכיר היטב את דודי השמש של כרומגן – אל תתפשרו על פחות ממתקין מורשה.

התקנה תקנית של דוד שמש

החוק בישראל קובע תקן להתקנה תקנית והמתקינים מחויבים לבצע את עבודתם בהתאם. יש בתקן פירוט של כל האביזרים בהם המתקין מחויב להשתמש במהלך ההתקנה. כמו כן, המתקין מחויב לפנות את המערכת הקיימת (הדוד הישן). בחירה של מתקין מתוך רשימת כרומגן מתקינים מורשים מבטיחה לכם התקנת שסתום ביטחון, ברז ניתוק וברז ערבול (חיוני להגנה מפני כוויות). מתקין מורשה יבחן את מצב הצנרת ויבצע בהתאם לצורך החלפת צנרת. אחריות על ההתקנה ניתנת רק על ידי מתקינים מתוך רשימת כרומגן מתקינים מורשים. את רשימת המתקינים המורשים של חברת כרומגן תמצאו באתר החברה. בצעתם את ההתקנה שלא באמצעות מתקין מורשה? האחריות להתקנה חלה על המתקין.

כמה עולה התקנה של דוד שמש?

מחיר של התקנת דוד שמש נקבע על פי מורכבות העבודה וסוג הדוד. במידה ומדובר בגג רעפים העלות תהיה מעט יותר גבוהה. כאשר התשתית הקיימת אינה מתאימה לדוד החדש או אינה תקינה תיתכן תוספת תשלום בעבור מעמד לדוד. תוספת של קולטים כרוכה גם כן בעלות נוספת. עלות סופית בעבור ההתקנה תינתן רק לאחר הגעה של מתקין מקצועי למקום לסקירת מצב הגג והתשתית הקיימת.

מה קובע חוק דודי שמש בבניינים משותפים?

רק מי שגר בבית פרטי או מבנה בו הגג שייך לו באופן בלעדי רשאי להתקין דוד שמש ללא מגבלות מיוחדות. בבתים משותפים הגג הוא רכוש משותף של כלל הדיירים ויש צורך בהסדרת השימוש בו. במצב אידאלי יהיה על הגג מספיק מקום לדודי שמש בעבור כל הדיירים, אך במבחן המציאות קיימים לא מעט בניינים בהם אין מספיק שטח על הגג בעבור קולטי שמש לכל הדירות. במקרים כאלו דייר שמבקש להתקין דוד שמש מחויב לקבל את הסכמת שאר הדיירים והם רשאים לסרב לבקשה. במצב בו רוב הדיירים מסכימים פרט לדייר אחד או שניים, אפשר לפנות אל המפקח על הבניינים המשותפים. מחפשים מתקין מורשה לדוד שמש או מערכת חימום? הניסיון הרב של חברת סולרית מבטיח פתרון לכל מבנה! דרך חברת סולרית אתם מקבלים אחריות על ההתקנה.

שיתוף בפייסבוק
שיתוף בווטסאפ
שיתוף בטלגרם
אימייל

עשוי גם לעניין אותך

הזמנת טונר למדפסת

מדפסת משרדית היא סוס עבודה אמיתי שצריך להיות קשוח, מהיר ומתאים לצרכי החברה. במאמר זה, נבחן את הפרמטרים המרכזיים של ציוד הדפסה לשימוש משרדי. נדגיש

קרא עוד »
דילוג לתוכן