עוד תוצאות

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
post
asakim
Filter by Categories
אוכל ובישול
אירועים
בנייה ונדלן
הום סטיילינג
זירת המומחים
חוק ומשפט
טכנולוגיה
לייף סטייל
לימודים
מידע ומאמרים
מפעלים ותעשייה
ניקיון
עסקים מקומיים
פיננסיים
פרסום עסקים
קהילה
קניות ברשת
רפואה ובריאות
שיפוצים

שיקום בטון, מנקה חלונות בגובה, איטום בסנפלינג

צוות האתר

כל מה שצריך לדעת על סנפלינג תעשייתי

המונח סנפלינג תעשייתי נכנס לחיינו לא מזמן, ורוב האנשים קישרו את הסנפלינג רק עם תחביבים וענפי ספורט. כיום, סנפלינג תעשייתי מתפתח באופן פעיל והוא משמש ביותר ויותר עבודות בנייה, שיקום בטון ובעבודות ותעשיות אחרות.

סנפלינג תעשייתי הוא סוג מורכב ומסוכן למדי של עבודה בגובה רב במתקנים תעשייתיים ואחרים, עם זאת, הציוד, הצוות המקצועי ושיטות עבודה מיוחדות הופכים את הסנפלינג התעשייתי לאמצעי נוח, מהיר וזול יחסית לקבל גישה לכל מבנה, גם הבלתי נגיש.

היתרונות הבולטים של סנפלינג תעשייתי

יתרונות שטיפת חלונות ועבודות חזית בטכנולוגיית סנפלינג תעשייתי:

  • ארגון מהיר. כל עבודות בגובה רב כולל שטיפת חלונות, מנקה חלונות בגובה מבצע עם כבלים, בדרך כלל קבועים לאלמנטים נייחים בגג או בחזית הבניין;
  • השימוש בציוד מיוחד לטיפוס הרים מאפשר ביצוע כל סוג של עבודות בנייה וניקוי מבנים ללא שימוש בציוד הרמה גדול. במקביל, ההכנה לניקוי חלונות אורכת כשעה מה שמעוד חוסך בזמן ויעיל;
  • כמעט כל מבנה, ללא קשר לגובה שלו, זמין לעבודה באמצעות סנפלינג תעשייתי;
  • הציוד המיוחד של סנפלינג תעשייתי אינו פוגע בציפוי חזיתות במהלך עבודה בגובה רב.

מי מתאים לביצוע עבודות בגובה רב?

עבור אנשים רבים, סוג זה של פעילות נראה מאיים ומסוכן, אבל עבור רוב אלה שמתלהבים מטיפוס הרים וטיפוס צוקים, סנפלינג תעשייתי הוא שילוב מצוין של עבודה בשכר גבוה עם תחביב מעניין. מגוון העבודות שמבצעים מטפסים תעשייתיים הוא רחב מאוד. למעשה, מדובר בכל עבודות בגובה החל משטיפת גורדי שחקים, צביעת צנרת, איטום בסנפלינג, ועד התקנת ציוד ומבני פרסום. אופי העבודה שתתבצע יקבע באיזה סט ציוד לעבודה בגובה יש להשתמש.

מקצוע מטפס תעשייתי מצריך מהאדם את כל ציוד המיגון הדרוש, ציוד טיפוס ונתונים פיזיים מעולים. כל הציוד הנדרש חייב לעמוד בתקני הבטיחות המחמירים ביותר, כמו למשל, ירידת סנפלינג תעשייתי מתבצעת במכשירי ירידה שאינם מסובבים את החבל. עוד הכלל הבסיסי להבטחת בטיחות בסנפלינג תעשייתי בעת שימוש במורדות הוא שימוש במכשירים ובציוד הירידה בעלי נעילה עצמית, כלומר, אם המטפס אינו מחזיק אותם, עליהם לעצור או לבלום את הסנפלינג למהירות בטוחה, ובכך בעצם לאבטח ולמנוע נפילה של העובד מגובה רב. אם אתם פתאום צריכים מטפסים תעשייתיים, כאן מומלץ לפנות ישירות לחברות מתמחות, ממש כמו תל פז לגובה. עם תל פז לגובה אתם חוסכים לא רק את הזמן שלכם, אלא גם עצבים וכסף. ותקבלו בדיוק את התוצאה שאתם רוצים!

שיתוף בפייסבוק
שיתוף בווטסאפ
שיתוף בטלגרם
אימייל

עשוי גם לעניין אותך

דילוג לתוכן